93Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

SesliSohbet SesliCadde

Arkadaşlar sohbet sitelerinin çoğu belli bir zaman sonra sizlerden ücret talep etmektedir. Yetki alım ücreti, SesliChat oda kiralama ücreti, vip üyelik ücretleri gibi bazı ayrıcalıkları sizlere ücret karşılığında sunmaktadır.

Sitemizin kuruluş amacı sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortamda chat yapabilme imkanını ücretsiz sağlamaktır. Sohbet sitemiz de yararlandığınız tüm özellikler ve ayrıcalıklar sizlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. İsteyen kullanıcımız kendisine yetki alabilir isteyen de sohbet odası kiralayarak tamamen kendisine özel bir chat kanalında dostları ile doyumsuz bir sohbet ortamı kurar. Sitemiz de üyelikler, yetki alımları ve vip üyelikleri tamamen ücretsiz olup oda kiralamalarında ise kısa bir süreliğine ücretsiz sizlere sunulacaktır. İlerleyen dönemler de abartmadan cüzi bir miktar oda kiralarına eklenebilir. Şuan için sesli chat odalarımız ücretsizdir.
SesliCadde.COM  Chat 3 sene gibi bir süredir Google başta olmak üzere bir çok arama motorunda sizlere tavsiye edilerek kalitesini tescillemiş bir sohbet sitesidir. Sizlerin desteği ile bu başarımıza yeni başarılar ekleyerek Türkiye ve Dünya da hizmet sunan en iyi seslichat siteleri arasında olmaya devam edeceğiz. Bizi destekleyen tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Yazar :
27 Tem Cuma 20:02
111 Görüntüleme

Tags:


Gönder

Popüler Yorumlar

BU ALAN ADI SATILIKTIR.İLETİŞİM TEL: 0544 404 84 86
+